Dnes je meniny oslavuje
     
   

Kontakt

Organizácia  Občianske združenie DÚBRAVČAN
Register IVES  www.ives.sk/registre
Kontaktinfo@dubravcan.sk


Z iniciatívy niekoľkých občanov našej mestskej časti vzniklo občianske združenie „Dúbravčan“. Okrem toho, že toto združenie sa chce hlasno zapojiť do diania v našej Dúbravke, chceme i aktívne prispievať napríklad pri udržiavaní čistoty a poriadku, pri organizovaní rôznych aktivít pre deti, mládež, ale i seniorov.Nakoľko informácií nikdy nie je dosť, rozhodli sme sa vytvoriť túto webovú stránku, aby každý Dúbravčan bol nielen informovaný, ale mohol vyjadriť aj svoj názor na život v Dúbravke. Nechceme konkurovať zdarne zabehnutému FB, ale chceme dať možnosť i tým ľuďom, ktorí nechcú mať svoje profily verejne prístupné a chcú len tak spontánne reagovať na nejakú situáciu. S FB chceme mať kontakty, ale chceme byť iní. Nechceme konkurovať Dúbravskému spravodajcovi, ktorý momentálne odpočíva. Nechceme konkurovať Dúbravskej televízii, nechceme konkurovať mestským novinám, ba nechceme konkurovať ani úradným tabuliam mestskej časti. Naopak, chceme všetky tieto informačné kanály dopĺňať a pokiaľ sa nám to podarí - informovať pravdivo a nezamlčiavať nič podstatné, potom budeme spokojní, lebo to je jeden z našich hlavných cieľov.

A čo veľmi nechceme je to, aby sa z našej stránky stal bulvár, aby sa na nej osočovalo, klamalo, útočilo osobnými invektívami. Všetci vieme , že aj kritický názor sa dá vyjadriť slušným spôsobom a rovnakým spôsobom sa na takúto kritiku dá aj reagovať. Ak sa nám to podarí Dúbravčania sa dozvedia veľa podnetného zo života v Dúbravke.

Zverejňovanie zmlúv Dúbravčan o.z.

Zmluva o dotácií Dúbravčan o.z.
Zmluva s dodávateľom


Počasie v Dúbravke

Počasie Bratislava - Svieti.com

Napíšte vlastný príspevok

Nadpis:

Príspevok:
súhlasím s diskusnými pravidlami
Jeden + = 30

Cyklotrasy v okolí Dúbravky

Internetový portál letsbike.eu bol vyhotovený v rámci implementácie projektu „Za mostom“, spolufinancovaného z Programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Rakúsko 2007-2013.Aby vaše auto vždy naštartovaloPedikúra HELENA

Ponúkam medicinálnu (suchú) pedikúru, reflexné masáže nôh, detoxikačné kúpele nôh, kombinovanú pedikúru (kombinácia mokrej so suchou).

Prevádzka: Dom kultúry,Saratovská 2/A, Dúbravka
Kontakt: 0911 605 101

Materská škola Rybička

MŠ Rybička, Heyrovského 2, Bratislava
+421 905 408 999, info@skolka-rybicka.sk


Už len mesiac do začiatku školského roka a ešte je veľa detí v Dúbravke, ktoré nemajú materskú škôlku. Ponúkame Vám MŚ Rybička, veselú škôlku rodinného typu s individuálnym prístupom, so zameraním na emocionálnu bezpečnosť detí a zdravý pohyb. Vzťahy k deťom ale aj v kolektíve sú postavené na vzájomnom rešpekte a úcte.

Rybička je v Lamači, Heyrovského 2, na skok od Dúbravky. Má krásne čisté a veľké priestory, špecifikom je vlastná pohybová miestnosť. Program zahŕňa veľa pohybu a kreatívnych aktivit hlavne vonku, klasickú prípravu predprimárneho vzdelávania obohatenú o aktuálne nápady a aktívne využívanie angličtiny.

Otvárame novú triedu pre deti od 2,5 roka. Mesačne zaplatíte EUR 250 plus stravne (EUR 3 na deň).

Príďte si vyskúšať našu škôlu na týždeň zadarmo (5 dní). Zaplatíte len EUR 3 za stravu na deň.

Viac informácií o našej škôlke nájdete na www.skolka-rybicka.sk, a aktuálne fotky na www.facebook.com/MaterskaSkolaRybicka. Alebo neváhajte zavolať na 0905 408 999.

Atmosféra v našej škôlke sa nedá opísať, to musíte zažíť :). Tešíme sa na Vašu návštevu!

Výroba a oprava klasických samonavíjacích roliet Žalúzie, vonkajšie rolety, sieťky proti hmyzu, markízy Záclony, závesy – so službou zameranie, ušitie, montáž
Prevádzka: Bilíková 16, Dúbravka
Prevádzková doba: po-pia 10:00-12:00 a 13:00-17:00
Kontakt: Šimo Miroslav, 0905 484 224, 02/ 555 66 222

Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností, kontakt: 0948 617373

Jednoduché a podvojné Ú Č T O V N Í C T V O pre fyzické osoby a malé firmy s viac ako 20-ročnou praxou. 0905 570669

Tanečné pohybové štúdio LA PORTELLA vzniklo s jasnou víziou významne pozdvihnúť úroveň výuky tanca a pohybových kultúr v Dúbravke a jej šírom okolí. Našou výsadou je spojenie krásneho a čistého rodinného prostredia spolu so špičkovými slovenskými i zahraničnými lektormi.


ZABUDOL SOM HESLO  |  DISKUSNÉ PRAVIDLÁ  |  Created by COREDATA 2014